• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Osaühing Sandla Puit

Регистрационный код: 10690951

Puidutöötlemismasinate operaator (sõrmjätkumasin ja höövel)

Seoses uute vahetuste avamisega otsime oma puiduspetside meeskonda sõrmjätkumasina ja höövli operaatoreid.

Рабочие обязанности

Puiduspetsina toimetad:

Sõrmjätkumasina või höövliga. Operaatoreid otsime mõlemale masinale.
Vastutad tööülesannete õigeaegse ja kvaliteetse täitmise eest, need on kooskõlas tootmisplaaniga.
Annad tööga seonduvat tagasisidet ja hoiad dokumentatsiooni korras.
Viid läbi masina regulaarsed hooldustööd.

Требования к кандидату

Компьютерная грамотность
средний уровень

Selleks, et Sinu silm säraks ja saaksid keskenduda oma tööle, pakume Sulle:

Häid töötingimusi kaasaegse masinapargiga.
Täiendavat tervisekindlustust katseaja läbimisel
Sõltuvalt panusest tulemustasu.
Koolijütsi toetus (vanemale, kelle laps alustab kooliteed)
Vahvaid ja sõbralikke meeskonnakaaslasi.
Toredaid üritusi, mida korraldab meie majas Tööõnnekomisjon.

Sinu poolt ootame meeskonnavaimu ja töötahet, korrektsust ja stabiilsust.

Tutvu tegemistega meie Fb lehel: https://www.facebook.com/sandlapuit

Местонахождение места работы
Saare maakond, Saaremaa vald, Sandla küla
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата
Töötasu sõltub teadmistest, oskustest ja töötulemustest. Tutvustame Sulle palgasüsteemi töövestlusel.
Полная занятость
Töö toimub kahes vahetuses, öövahetusi ei ole.
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
28.10.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Personalijuht-juhiabi, Телефон: +372 4595288, Э-почта: personalijuht [ä] sandlapuit [dot] ee

Знаете ли вы, что при поддержке кассы по безработице у части работающих людей есть возможность приобрести новые навыки?