• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Rent My Skills Group OÜ

Регистрационный код: 14106328

PVC katete pesija

Рабочие обязанности

Käsitsi biotelkide katete pesemine.

Требования к кандидату

Прочие требования
Eesti keele oskus; kohusetundlik; hea füüsiline tervis. Kasuks tuleb varasem töökogemus

Väljaõpet kohapeal; kaasaegseid töö-ja olmetingimusi; konkurentsivõimelist töötasu; tähtajalist tööd ca 5-ks nädalaks.

Местонахождение места работы
Pärnu maakond, Pärnu linn
Число вакантных рабочих мест
3
Заработная плата (брутто)
800-1000 EUR
Töötasu sõltub töötundide arvust.
E-R 08:00-17:00 (võimalus teha pikki tööpäevi ja töötada ka nädalavahetusel)
Временный
5 nädalat

Lisainfo: Pakume tööd ettevõttes, mis tegeleb PVC katete tootmise, müügi, paigalduse ja hooldusega.
OTSIME OMA MEESKONDA TÖÖTAJAID, KES EI PELGA FÜÜSILIST TÖÖD!
Vabu ametikohti on 3, TULE TÖÖLE KOOS SÕBRAGA!
HUVI KORRAL VÕTA JULGELT ÜHENDUST JA RÄÄGIME DETAILIDEST 56 979 887.
Või saada meile oma CV aadressile: cv@rentmyskills.eu

Срок выдвижения кандидатуры
15.04.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Kedi Urbanik, Personalijuht, Телефон: 56979887, Э-почта: UjJNmTügSqÕähhqdm@