• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Välisministeerium

Регистрационный код: 70002526

Rahandusosakonna peadirektor

Рабочие обязанности

Rahandusosakonna peadirektor koordineerib ministeeriumis tegevuspõhist eelarvestamist ja finantsjuhtimist ning osaleb strateegilise planeerimise ja kvaliteedijuhtimise korraldamisel. Rahandusosakonna peadirektori võtame tööle avaliku teenistuse seaduse alusel haldusküsimuste asekantsleri alluvusse.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 5 лет
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Meie ootused Sinule:
• varasem töökogemus avalikus sektoris strateegilise planeerimise või finantsjuhtimise valdkonnas vähemalt 5 aastat
• kõrgharidus, soovitavalt avaliku halduse või majandusalane
• inimeste või protsesside juhtimise kogemus
• tegevusvaldkonna õigusaktide ja riigi planeerimisprotsessi väga hea tundmine
• väga hea eesti ja inglise keele oskus (C1)
• väga hea planeerimisoskus ja analüütiline mõtlemine
• tahe ja julgus juhtida muudatusi
• valmisolek riigisaladuse loa taotlemiseks

Pakume Sulle võimalust mitmekesistada oma töökogemust tegevuspõhise eelarve juurutamisel ja finantside juhtimisel erinevates riikides, kus on Eesti välisesindused, kinnisvara investeeringud ja arengukoostöö projektid. Sulle allub kaheksa inimest nii peamajas Tallinnas, Brüsselis, Moskvas ja Washingtonis. Töökabinet asub Tallinna kesklinnas ja põhipuhkuse kestus on 35 päeva.

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Islandi väljak 1

Palume kandideerimiseks saata e-posti aadressile personaliosakond@mfa.ee eestikeelse elulookirjelduse (CV), motivatsioonikirja koos palgasooviga ja kõrgharidust tõendava dokumendi koopia.

Срок выдвижения кандидатуры
05.12.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
spetsialist, Телефон: 6377320, Э-почта: ymNqeTzhäeqzÕeTDJgZzdmm