• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

LAEVASTIK (Kaitsevägi)

Регистрационный код: 70008641

Relvastusmaat

Рабочие обязанности

Käsitleb kõiki mereväe laeva relvatüüpe ja erinevaid sensoreid, eeskätt miinijahtimiseks mõeldud sonarit. Osaleb sadamas ja merel laeva vahiteenistuses ning vajadusel teistes laevas tehtavates töödes.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Läbitud ajateenistust ja laitmatut tausta.
Eesti keele oskust B2 tasemel, inglise keele oskus suhtlustasandil.
Keskharidust ning arvuti kasutamise oskust.
Suurepärast suhtlemis- ja väljendusoskust ning võimet töötada stabiilselt ka pingeolukordades.
Head sportlikku vormi ja tugevat tervist.
Valmisolek läbida taustakontroll

35 päeva põhipuhkust aastas, mida on võimalus välja võtta nii suvel kui ka talvel.
Stabiilset ja kindlat sissetulekut 1150 eur/bruto ning märkimisväärseid lisatasusid õppustelt.
Tasuta arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist.
Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne).
Usaldusväärset ja kindlat töösuhet.
Arenguvõimalusi, erialast täiendõpet ja koolitusi.
Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda.
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.
Välisriikide külastamise võimalust, mis annab uusi tutvusi, häid mälestusi ja väärt kogemusi.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn
1
Заработная плата (брутто)
1150 EUR

LAEVASTIK
Merevägi osaleb aktiivselt NATO riikide vahelises koostöös, olles meie liitlaste ja partnerite hulgas tunnustatud miinitõrje asjatundja. Teenistus mereväe laevadel annab võimaluse külastada erinevaid sihtkohti üle maailma, töötada koos teiste riikide mereväelastega ning osaleda õppustel ja harjutustel, mis aitavad mereteid maailmasõjaaegsetest lõhkekehadest ohutumaks muuta.

Срок выдвижения кандидатуры
14.07.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Daisi Želizko, volitatud isik, Телефон: 51939039, Э-почта: DzäqädxmhäxÕeJÕNzdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур