Tallinna Linnaplaneerimise Amet

Регистрационный код: 75023823

Restaureerimistoetuste peaspetsialist

Рабочие обязанности

• restaureerimistoetustega seotud tegevuste planeerimine ning teavitustöö ja infomaterjalide koostamine, toetuste menetlemine, lepingute sõlmimine ning toetusega tehtavate tööde ja aruandluse kontroll;
• muinsuskaitseliste ja arhitektuursete dokumentide läbi vaatamine ja kooskõlastamine;
• kultuurimälestiste inspekteerimine, nende seisukorra hindamine ja kultuurimälestiste riikliku registri täiendamine;
• muinsuskaitse- ja kultuurimälestiste alane teavitustöö ja nõustamine;
• lubade väljastamine ja loajärgse ehitustegevuse kontrollimine;
• pöördumistele vastamine.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 3 лет
Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
архитектура и градостроительство
история и археология
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Компьютерная грамотность
средний уровень
E-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara
Прочие требования
• kõrgharidus (kunsti)ajaloo või muinsuskaitse ja arhitektuuri restaureerimise erialal;
• usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus tööülesannete täitmisel;
• valmisolek meeskonnatööks ja hea suhtlemisoskus;
• kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
• väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus;
• ametlike kirjade koostamise oskus;
• hea arvuti kasutamise oskus
Kandideerimisel tuleb kasuks inglise ja vene keele oskus erialase sõnavara tundmisega, täiendavate võõrkeelte oskus, töökogemus kohalikus omavalitsuses ja/või muinsuskaitse valdkonnas, riiklike ja Tallinna õigusaktide tundmine omavalitsuse korraldust ja ehitustegevust reguleerivas valdkonnas

Со своей стороны предлагаем

• Mitmekesist ja vaheldusrikast tööd;
• arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi;
• tegusat ja sõbralikku kollektiivi;
• töökohta vanalinnas;
• põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Raekoja plats 12
Время приступления к работе
январь 2020

Motiveeritud avaldus koos elulookirjeldusega (CV) palume saata hiljemalt 24. novembriks 2019 e-posti aadressil Silva.Pastak@tallinnlv.ee
Täiendav info e-posti aadressil Boris.Dubovik@tallinnlv.ee

Срок выдвижения кандидатуры
24.11.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Контактное лицо
Silva Pastak, Э-почта: qähjzdyzqüzÕJüzhhäTThjdmm