• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Maa-amet

Регистрационный код: 70003098

Ruumiandmete osakonna peaspetsialist

Tallinn või Tartu

Рабочие обязанности

Põhiülesanneteks on andmete uuendamine Eesti topograafia andmekogus stereokaardistuse, ortofotokaardistuse, välitöö või kogutud andmete töötlemise teel.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 3 лет
Уровень образования
магистратура
Сфера образования
естественные и точные науки
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
специалист
Прочие требования
Sobival kandidaadil on:
• Teise astme loodusteaduslik või inseneriteaduste kõrgharidus (võib olla omandamisel) või vähemalt kolm aastat töökogemust topograafilise andmeohje või kaardistuse valdkonnas;
• head teadmised Eesti loodusest, maastikest;
• laialdased teadmised topograafiliste kaartide koostamisest, geoinformaatikast ja kartograafiast;
• ruumiline ja numbriline vaimne võimekus;
• hea arvutikasutusoskus, kaardiprogrammide kasutamise kogemus, GIS tarkvaraprogrammide käsitlemise oskus;
• eesti keele oskus väga heal tasemel, hea väljendus- ja suhtlusoskus;
• täpsus, vastutustundlikkus, süsteemsus, rutiinitaluvus, koostööle orienteeritus.
Kasuks tuleb:
• Kartograafia või geoinformaatika alane töökogemus;
• head teadmised ruumiandmetest ja avaliku haldusega seotud õigusaktidest

Со своей стороны предлагаем

• Huvitavat, vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd;
• töökat ja sõbralikku töökollektiivi;
• koolitus- ja enesetäiendamise võimalusi.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn
Tartu maakond, Tartu linn
1
Заработная плата
Palume saata palgasoov koos motivatsioonikirjaga ja CV-ga

Kandideerimiseks palume saata avaldus ja CV hiljemalt 10. märtsiks 2020 e-posti aadressil personal@maaamet.ee.
Täiendav info samal aadressil, ruumiandmete osakonna tegevusvaldkondade kohta Maa-ameti kodulehel www.maaamet.ee ja https://www.maaamet.ee/et/amet-kontakt/personaliinfo.

Срок выдвижения кандидатуры
10.03.2020
Необходимые документы
резюме (CV), сопроводительное письмо
Ene Raudsepp, nõunik, Телефон: 6650686, Э-почта: mTmdNz@DqmyyJgzzzgmüdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур