• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Eesti Töötukassa

Регистрационный код: 74000085

Sisekommunikatsiooni peaspetsialist

Рабочие обязанности

Sisekommunikatsiooni peaspetsialisti peamine ülesanne on luua ja töös hoida toimiv sisekommunikatsiooni süsteem, mis aitab hoida väärtuspõhist organisatsioonikultuuri, on töötajaid kaasav ja usaldust tekitav, toetab töötajate motivatsiooni ning nende tööandja saadikuteks kasvamist. Sinu tööülesanneteks on:
• siseveebi väljatöötamise projekti eestvedamine
• igapäevane siseinfo vahendamine – uudiste, sõnumite, infokirjade jms koostamine ja toimetamine
• töötukassa ühisürituste, töötajate jm fotopanga haldamine
• töötajate tunnustuste (Aasta Kolleeg, Aasta Juht, Aasta Tööleaitaja jm) kontseptsiooni eestvedamine ja arendamine
• töötukassas väljakujunenud traditsioonide hoidmine ja arendamine, tegevuste ja ürituste eestvedamine.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 3 лет
Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
английский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
специалист
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui:
• Sul on kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane töökogemus kommunikatsiooni, turunduse või personalitöö valdkonnas, soovituslikult vähemalt 200-400 töötajaga organisatsioonis;
• Sul on väga hea keelevaist ja kirjutamisoskus, Sa suudad ilma suurema vaevata koostada kergesti arusaadavaid ja kaasahaaravaid kirjatükke;
• Sa oled osalenud mõne infosüsteemi (näiteks intraneti) arendus- ja juurutamisprojektis;
• Sul on projektijuhtimise oskused ning Sa oled juhtinud vähemalt paari projekti;
• oled väga hea organiseerija, kaasaja, läbirääkija ning orienteeritud tulemusele;
• leiad igale probleemile lahenduse, oskad seada prioriteete, pead kinni tähtaegadest ja oled süsteemne;
• sisekommunikatsiooni arendamine ettevõttes on Sinu tõeline kirg

Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas. Meie tegevusel on selged eesmärgid, me tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid. Me hoolime töötajate tervisest, hüvitame spordikulusid, meil on paindlik tööaeg ja võimaldame kodutööpäevi, pakume lisapuhkust 7 kalendripäeva. Igapäevases töös toetavad Sind abivalmid ning pühendunud kolleegid.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn

Срок выдвижения кандидатуры
12.12.2018
Необходимые документы
мотивационное письмо, резюме (CV)
Kerstin Piik, personali arendusjuht, Телефон: 6147489, Э-почта: UjJüeeü@Õzqqzdmm