• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Регистрационный код: 70003158

Siseturuosakonna õigusnõunik

Рабочие обязанности

Sinu ülesanne on olla ettevõtluskeskkonna poliitika kujundajate juriidiline nõustaja ning vastutada Euroopa Liidu siseturuvaldkonna õiguse ülevõtmise eest ettevõtjatele soodsa õigusraamistiku loomisel.

Ootame sind kujundama ettevõtluskeskkonna konkurentsivõimet soodustavat õigusraamistikku, olema esimeseks kontaktiks partneritele õiguse tõlgendamisel ja nõustamisel. Pakume võimalust kaasa rääkida läbipaistva ja hea Euroopa Liidu õiguse disainimisel.

Требования к кандидату

Уровень образования
магистратура
Сфера образования
право
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Sinult ootame:
• õigusalast magistrikraadi või sellele vastavat haridustaset, kasuks tuleb töökogemus õigusloomes
• teadmisi majandustegevuse regulatsioonist ja Euroopa Liidu õigusest
• soovitavalt ettevõtluskogemust
• analüüsi- ning üldistusvõimet
• protsesside juhtimise oskust
• eestvedamise oskust
• väga head kirjalikku ning suulist eneseväljendusoskust ja esinemisjulgust
• eesti ja inglise keele oskust vähemalt C1 tasemel
• valmisolekut töölähetusteks

Vastutusrikast ja laia partnerite ringi kaasavat tööd sõbralikus ja teotahtelises osakonnas, võimalust anda oma panus Eesti ettevõtluskeskkonna konkurentsivõime arendamisse ning rohkelt võimalusi erialaseks ja isiklikuks arenguks.

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Suur-Ameerika tn 1

Palun saada oma CV ja kaaskiri (kuni 1lk A4) koos palgasooviga hiljemalt 23. juulil 2020 aadressil cv@mkm.ee märksõnaks “STO õigusnõunik”.

Lisainfot töö kohta annab siseturuosakonna kaubanduse ja teenuste talituse juhataja Joonas Pärenson, joonas.parenson@mkm.ee.

Срок выдвижения кандидатуры
23.07.2020
Необходимые документы
резюме (CV), сопроводительное письмо
Monika Vapra, personalikonsultant, Телефон: 625 6324, Э-почта: geTäÕzdjzyNzJgÕgdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур