Sihtasutus Innove

Регистрационный код: 90008287

Sotsiaalpedagoog

venekeelne nõustamine

Рабочие обязанности

Sinu igapäevatöö on:
* lapse või noore sotsiaalpedagoogiline nõustamine ja hindamine;
* täiskasvanute nõustamine lapse arengu- ja õpikeskkonna kujundamisel;
* hindamistulemuste analüüsimine ja nõustamiskokkuvõtete koostamine;
* koolivälise nõustamismeeskonna töös osalemine lapsele sobiva haridusmeetme soovitamisel.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 3 лет
Уровень образования
магистратура
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on:
* erialane magistrikraad või võrdsustatud kraad;
* erialane töökogemus vähemalt kolm aastat;
* hea kohanemisvõime ja suhtlemisoskus – tuled toime erinevate inimeste ja pingeliste olukordadega;
* nii oskus iseseisvalt oma tööd ja aega planeerida kui ka meeskonna- ja koostööoskus;
* väga hea eesti ja vene keele oskus nii kõnes kui ka kirjas

Kasuks tuleb autojuhiloa olemasolu ja isikliku auto kasutamise võimalus

Со своей стороны предлагаем

Innoves on hea, sest...
• võimaldame paindlikku tööaega ja osalist kaugtööd;
• pakume 56 päeva puhkust;
• toetame sportimist ja tervislikke eluviise;
• oleme peresõbralik organisatsioon;
• meil on toetav ja professionaalne meeskond;
• tunnustame parimaid;
• pakume võimalust ja väljakutset anda oma panus hariduse valdkonna edendamisse Eestis!

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn

Kandideerimiseks saada oma CV ja essee teemal „Sotsiaalpedagoogi roll õppija toetamisel“ läbi CV-Online’i või aadressile personal@rajaleidja.ee hiljemalt 20.08.2019.

Срок выдвижения кандидатуры
20.08.2019
Необходимые документы
другое, резюме (CV)
essee
Urve Sellenberg, Keskuse juht, Телефон: 504 0602, Э-почта: @NjmdqmhhmT3mNkJäTTejmdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур