• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tallinna Vangla

Регистрационный код: 70001113

Sotsiaaltöötaja

Taasühiskonnastamise valdkond

Рабочие обязанности

Ametikoha peamiseks eesmärgiks on kinni peetavatele isikutele ja kriminaalhooldusalustele
sotsiaalprogrammide läbiviimine, nõustamine ning õiguskuulekale käitumisele suunamine ja kriminogeensete riskide vähendamine läbi taasühiskonnastavate tegevuste.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
Сфера образования
социальные и поведенческие науки
социальная работа и консультирование
Сертификаты, свидетельства, дипломы
социальный работник
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
• omad erialast kõrgharidust
• oled valmis omandama sotsiaalprogrammide läbiviimise oskusi või juba omad neid
• oled valmis töötama raske kliendiga
• sulle meeldib mitmekesine ja liikumist nõudev töö
• valdad eesti keelt kõrgtasemel ja vene keelt suhtlustasemel
• tunned Eesti Vabariigi põhikorda ja sotsiaalhoolekandealaseid õigusakte
• oled kõrge moraalitunnetuse ja laitmatu minevikuga
• oled hea suulise ja kirjaliku eneseväljendusoskusega
• oled hea pingetaluvuse ja analüüsivõimega ning hea enesejuhtimise oskusega

Kasuks tuleb:
• grupitöö läbiviimise oskus
• motiveeriva intervjueerimise algteadmised
• eelteadmised kriisinõustamisest
• eelnev töökogemus sotsiaalvaldkonnas ja/või vanglateenistuses
• autojuhilubade olemasolu
• teadmised eri- ja/või sotsiaalpedagoogikast

Со своей стороны предлагаем

• töötasu alates 1400 eurot kuus (bruto)
• huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
• sõbralikku ja toetavat kollektiivi
• sisse-elamisperioodil töökohal juhendamist
• arenemis- ja koolitusvõimalusi
• 35 päeva põhipuhkust
• haigushüvitist alates teisest haiguspäevast
• soodsat toitlustus personalikohvikus
• tasuta sportimisvõimalusi vanglas kohapeal

Местонахождение места работы
Harju maakond, Rae vald, Soodevahe küla, Linnaaru tee 5
1
Заработная плата (брутто)
1400 EUR

CV ja motivatsioonikiri palume saata märksõnaga “SOTSIAALTÖÖTAJA” Tallinna Vangla aadressil Linnaaru tee 5, Soodevahe küla 75322 Rae vald Harju maakond või e-posti aadressile talv.cv@just.ee.
Lisainfot küsi julgelt mobiil: 58543884 või tel: 6127669

Срок выдвижения кандидатуры
21.06.2020
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Teele Elvest, personali valdkonna peaspetsialist, Телефон: 6127620, Э-почта: ümmhmdmhjmqüJO@qüdmm