Tartu Vangla

Регистрационный код: 70006056

Spetsialist

Spetsialist (jälitus)

Рабочие обязанности

Teabe- ja uurimisosakond ootab oma meekonda spetsialisti, kelle põhiülesandeks on jälitustegevuse läbiviimise käigus õigusrikkumiste ennetamine, avastamine ja tõkestamine.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui Sul on erialane kõrgharidus (korrektsiooni või politsei erialal); pead oluliseks turvalist ja toetavat töökeskkonda; väärtustad head meeskonda; oled julge, teotahteline ning lojaalne riigile, kui oma tööandjale; oled avatud suhtleja ja oskuslik läbirääkija; oled aus, kindlameelne ning laitmatu reputatsiooniga; oled aktiivne ja valmis oma füüsilist vormi kehaliste katsetega tõestama.
Kasuks tuleb varasem töökogemus uurimis- või jälitustegevuse valdkonnas; väga hea vene keele oskus

Professionaalset, toetavat ja ühtehoidvat meeskonda; töötasu alates 1470 eurost (bruto) kuus; vähemalt 35 päeva põhipuhkust; võimalust enesearenguks ning vajalikke täiendkoolitusi; koostöövõimalust erinevate asutustega; põnevat tööd ning väärtuslikku kogemust; suurepäraseid sportimistingimusi, võimalust osaleda erinevatel võistlustel ning spordikulude hüvitamist; meeskonnaüritusi väljaspool tööaega.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Turu tn 56
1
Заработная плата (брутто)
1470 EUR

Lisainfo: Tartu Vangla teabe- ja uurimisosakonna juhataja Kristiina Vähi telefonil 7 500 840, 52 86 181 või e-maili teel kristiina.vahi@just.ee.

Срок выдвижения кандидатуры
29.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Anneli Laul, personali peaspetsialist, Телефон: 7500817, Э-почта: zTTmhädhz@hJO@qüdmm