• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Viru Vangla

Регистрационный код: 70008144

Spetsialist

Sisekontrolli valdkonna spetsialist

Рабочие обязанности

Pakume Sulle pingelisi tööpäevi, keerulisi ülesandeid ja suurt vastutust. Tagame, et Sinu töölauale jõuavadküsimused kõige erinevamates õigusvaldkondadest. Kinnitame, et teemad ei jää üksnes teoreetiliseks –jah, Sa saad ka menetleda ja küsitleda ja tõendeid koguda. Vahel menetled kriminaalasju, mõnikordväärteoasju, kuid enamasti distsiplinaarasju. Ja ükspäev võid distsiplinaarmenetluse kokkuvõtet kirjutadesavastada, et kohtuniku roll polegi nii erinev – kõik tuleb läbi kaaluda ja põhjendada, sest Sinu sisendistsõltub kellegi edasine elukäik. Veelgi enam, Sinust sõltub tegelikult terve vanglateenistuse käekäik.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
право
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
- akadeemilist õigusalast kõrgharidust;
- vastavust vanglateenistuse ametnikule kehtivatele nõuetele

Mentoriprogrammi – ei, Sa ei pea kõikidele küsimustele kohe ise vastuseid teadma, kuid pead olema motiveeritudkaasa mõtlema lahendusi otsima.
Praktilist eriväljaõpet – saad osaleda koolitusel, kus oma ala parimad praktikud õpetavad tööks vajalikke oskusi.
Kaasaegset töökeskkonda – kuuled „vangla“ ja mõtled „trellid“? Tõsi, vanglas leidub ka neid, kuid tööruumid onsamasugused nagu teistes õiguskaitseasutustes.
Võimalust tasuta sportida ja õppida kasutama jõudu, erivahendeid ja relvi.
Palka alates 1700 eurot, Viru vanglas alates 2100 eurot.

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Ülesõidu tn 1/1
1
Заработная плата (брутто)
2100 EUR
Временный
LHP

Срок выдвижения кандидатуры
10.03.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Sisekontrolli talituse juhataja, Телефон: 680 3134, Э-почта: sisekontroll [dot] cv [ä] just [dot] ee