• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Регистрационный код: 70003158

Süsteemiadministraator (Linux)

Рабочие обязанности

Sinu peamised tööülesanded on:
• Linux rakendusserverite paigaldamine, administreerimine ja uuendamine
• serverite halduse automatiseerimine koostöös meeskonnaga
• x-tee serverite ning ministeeriumi keskse logiserveri haldamine
• enda hallatavate serverite varundamine, monitoorimine ning dokumenteerimine
• infrastruktuuri arendusprojektides osalemine

Требования к кандидату

Уровень образования
средне-специальное образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Ootused kandidaadile:
• kõrgharidus, kutsekeskharidus või hariduse omandamine lõppjärgus (soovitavalt IT erialal)
• head teadmised arvutivõrkudest, võrguseadmetest ja nende haldamisest
• head teadmised Linux serverite haldamisest
• kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus
• õppimis- ja koostöövõime
• väga heal tasemel eesti ja inglise keele oskus (C1 tase)

Omalt poolt pakume võimalust kaasa rääkida ja aktiivselt osaleda ministeeriumi IT infrastruktuuri arendamisel ja haldamisel. Meil on avatud ja abivalmis meeskond ning mitmekülgsed arengu- ja koolitusvõimalused.

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Suur-Ameerika tn 1

Palun saada oma CV koos palgasooviga hiljemalt 31. mail 2021 aadressil cv [ä] mkm [dot] ee märksõnaks “IT süsteemiadministraator 2”.

Lisainfot töö kohta annab Erkki Meius, IT infrastruktuuri talituse juhataja, tel 625 6358.

Срок выдвижения кандидатуры
31.05.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Monika Vapra, personalikonsultant, Э-почта: monika [dot] vapra [ä] fin [dot] ee
Ссылка на среду выдвижения кандидатур