Maanteeamet

Регистрационный код: 70001490

Taristu teenuste osakonna peaspetsialist

Lapsehoolduspuhkuse asendajaks

Рабочие обязанности

Peamiseks ülesandeks on riigiteega puutumust omavate kaitsevööndisse kavandatud ehitiste, sealhulgas tehnovõrkude ja -rajatiste projektide kooskõlastamine.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 2 лет
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Прочие требования
Kõrgharidus, soovitavalt teedeehituse erialal või erandina kõrghariduse puudumisel vähemalt keskharidus kombineeritud erialase täiendkoolitusega; põhjalikud teadmised ehitusseadustikust ja planeerimisseadusest ning teedeehituse põhimõtetest; suurepärane projektide lugemise oskus ja ruumiline kujutlusvõime; motivatsioon tagada huvitatud isikute projektide ja planeeringute puhul ohutud ning toimivad lahendused säilitades riigitee funktsioonipõhise kasutamise

Meiega on Sul põnev töö, mille tulemusi tajume kõik; paindlikud töötingimused stabiilse ja usaldusväärse tööandja juures; arendavad koolitused; igakuine sporditoetus; 35-päevane põhipuhkus ja vajadusel lisaks 3 tervisepäeva aastas.

Eesti, Töö asukohaks on vabalt valitud Maanteeameti kontor üle Eesti
Возможность удаленной работы
1
Заработная плата
Põhipalk 1850 eurot pärast katseaega
Временный
ajutiselt äraoleva töötaja asendamine

Ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja hiljemalt 01.11.2020 aadressile konkurss [ä] mnt [dot] ee. Kandideerida saad ka värbamisportaalide CV Keskus ja CV-Online kaudu. Lisainfot töö sisu kohta annab Maanteeameti taristu teenuste osakonna juhataja Marten Leiten e-posti aadressil marten [dot] leiten [ä] mnt [dot] ee.

Срок выдвижения кандидатуры
01.11.2020
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Siiri Saar, personaliosakonna peaspetsialist, Э-почта: siiri [dot] saar [ä] mnt [dot] ee
Ссылка на среду выдвижения кандидатур