• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Viru Vangla

Регистрационный код: 70008144

Teabe- ja uurimisosakonna spetsialist

Рабочие обязанности

Teabe- ja uurimisosakonna spetsialisti põhiülesanded on ennetada ja avastada õigusrikkumisi vanglas, viia läbi jälitustegevust ning analüüsida andmeid.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
Сфера образования
охрана общественного порядка, аварийно-спасательная служба
право
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
OOTAME SIND KANDIDEERIMA, KUI:
• oled omandanud kõrghariduse
• Sul on teadmised kriminaalmenetluse läbiviimise protsessidest
• oskad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel ning vene keelt heal tasemel, inglise keele oskus
soovituslik
• oled algatusvõimeline, loov ja suutlik algatama muudatusi ning kohanema nendega kiiresti
• oled hea pingetaluvusega, kohusetundlik, otsustus- ja vastutusvõimega
• Sul on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendus- ning läbirääkimisoskus

• töötasu alates 1855 eurost (korrektsioon, politseiline eriala, õiguse ja sisekaitseline rakenduskõrgharidus koos erialase väljaõppega)
• töötasu erihariduseta alates 1298 eurost
• 35 päeva põhipuhkust aastas
• huvitav ja arendav tööd
• karjääri-, arengu- ja koolitusvõimalused
• haigushüvitis alates teisest päevast
• tasuta sportimisvõimalused (ujula, jõusaal, MMA jne)
• turvaline ja nüüdisaegne töökeskkond

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald
1
Заработная плата (брутто)
1855-1855 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
22.07.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
personali peaspetsialist, Телефон: 6637815, Э-почта: jäN@jdUjJO@qüdmm