• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tartu Vangla

Регистрационный код: 70006056

Teabe- ja uurimisosakonna spetsialist

Рабочие обязанности

Teabe- ja uurimisosakonna ülesanne on ennetada ja avastada vangide õiguse rikkumisi ning korraldada süütegude uurimist ja jälitustegevust vanglas. Uurijad hindavad vangide ohtlikkust ja organiseeritud kuritegevusega seotud vangide riske, koostavad analüüse ning teevad ettepanekuid vangide paigutamiseks.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
Сфера образования
право
охрана общественного порядка, аварийно-спасательная служба
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui Sul on erialane kõrgharidus (korrektsiooni või politsei erialal); pead oluliseks turvalist ja toetavat töökeskkonda; väärtustad head meeskonda; oled julge, teotahteline ning lojaalne riigile, kui oma tööandjale; oled avatud suhtleja ja oskuslik läbirääkija; oled aus, kindlameelne ning laitmatu reputatsiooniga; oled aktiivne ja valmis oma füüsilist vormi kehaliste katsetega tõestama

Juhendamist ja praktilist eriväljaõpet. Mh on võimalik osaleda Sisekaitseakadeemias toimuval koolitusel, kus oma ala parimad praktikud õpetavad tööks vajalikke oskusi. Jõukasutamise ning erivahendite ja relvade käsitlemise alast väljaõpet. Võimalust tasuta sportida. Arendavat töökeskkonda. Töötasu alates 1600 eurot.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Turu tn 56
1
Заработная плата (брутто)
1600 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
30.05.2021
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Marju Kulo, personalijuht, Телефон: 7500804, Э-почта: marju [dot] kulo [ä] just [dot] ee