Название предприятия
Rimi Eesti Food AS
Регистрационный код
10263574

Teenindaja kassas ja saalis

Rakvere Mini Rimi

Рабочие обязанности

Positiivsete ostuelamuste loomise klientidele; klientide teenindamise müügisaalis ja kassas; kaupade ettevalmistamise müügiks ja müügisaali paigutamise; kaupade müümise ja arveldamise klientidega; müügisaali korrashoiu tagamise.

Tööalast väljaõpet ja koolitusi; soovi korral arengu- ja karjäärivõimalusi; oma töötaja soodustusi Rimi ja Säästumarketi kauplustes; sportimise ja tervisesoodustusi; võimalusi paindlikeks töösuheteks; võimalust ise mõjutada oma töötasu suurust; transpordi kompensatsiooni.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Прочие требования

Valmisolekut teenindamiseks ja suhtlemiseks; meeldivat ja viisakat käitumist; kohusetundlikkust, usaldusväärsust, tolerantsust ja pingetaluvust.

Местонахождение места работы
Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, E. Vilde tn 8
Число рабочих мест
1
Заработная плата

Полная занятость
Работа по сменам
Да
Срочный
Срок выдвижения кандидатуры
22.01.2018

Ссылка на среду выдвижения кандидатур
Необходимые документы
другое

Контактное лицо

Leelo Valk, kaupluse juhataja
Телефон: 3258672; Э-почта: leelo.valk@rimibaltic.com