• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

ÖKOKORISTUS (Ökokoristus OÜ)

Регистрационный код: 12955558

ÖKOKORISTUS первая в Эстонии фирма, предлагающая своим клиентам услугу экологической и безвредной домашней уборки.

Teeninduse koordinaator

Tallinnas ja Harjumaal

Рабочие обязанности

Kui Sulle meeldib inimestega suhelda, otsi kokku ajada, leida võimalusi ka siis kui keegi teine ei näe lahendust, siis oled Sina see, keda vajame.
Otsime oma kodukoristuse teenust pakkuvasse tiimi koordinaatorit, kes tunneb hästi Excelit, saab hakkama vene keeles suhtlemisega ning valdab nii klientidega kui ka kodukoristajatega suhtlemiskunsti kõrgtasemel.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Компьютерная грамотность
начальный уровень
Прочие требования
Nii kirjalik kui ka suuline hea suhtlemisoskus on selle ameti võtmeküsimus.
Vajalik exceli oskamine kesktasemel, kuid nutikas inimene võib tööks vajalikud exceli alased oskused ka kohapeal kiiresti omandada.
Soovituslikud on autojuhiload, kuid nende puudumine pole otsene tööle asumise takistus

Со своей стороны предлагаем

Vähemalt 50% osas kodukontoris töötamise võimalust.
Korralikku väljaõpet ja kaasaegseid töövahendeid.
Firma auto kasutamise võimalust või kütusekompensatsiooni oma auto kasutamisel.
Erinevaid boonuseid hea töö eest.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Leevikese tn 4
Возможность удаленной работы
1
Заработная плата (брутто)
1200-1300 EUR
Boonused hea töö on erinevad - olenevalt konkreetse inimese soovidest. On selleks siis spordisoodustus, lisa autokütuse kompensatsioon või rahaline preemia.
Esimesel aastal on võimalik töötada ka osalise tööajaga. Võib sobida ka väikeste lastega kodus olevale emale.

Saada palun oma CV aadressil info@okokoristus.ee või helista ja küsi lisainformatsiooni telefonilt: 56941542.

Срок выдвижения кандидатуры
07.10.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Tiia Laul, Juhatuse liige, Телефон: 56941542, Э-почта: äTZeJeÕeÕeNäqü@qdmm