• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Eesti Töötukassa http://www.tootukassa.ee

Teenusekonsultant

Lapsehoolduspuhkusele suunduva töötaja asendamine (Jõhvi)

Рабочие обязанности

Teenusekonsultandi ülesandeks on tööotsijatele töö otsimiseks ja tööle saamiseks vajalike teenuste korraldamine, haldamine ning kvaliteedi jälgimine. Teenusekonsultant analüüsib teenuse mahtusid, osaleb nende tellimises, sõlmib teenuseosutajatega lepinguid ning nõustab maakondliku osakonna töötajaid teenuste osutamise võimalustest ja tingimustest.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Sa oled uuendusmeelne ja julge algataja, tugev meeskonnatöös ning oskad iseseisvalt oma tööd planeerida ka pingelisel perioodil. Sulle meeldib töötada dokumentidega, oled täpne ja korrektne ning süsteemsus on Sinu tugevus. Eriti rõõmustame, kui
• tunned vähenenud töövõimega inimeste tööle rakendamise võimalusi
• omad töökogemus teenuste kavandamise ja osutamisega seotud valdkonnas
• tunned avaliku halduse ning asjaajamise ja dokumendihalduse põhimõtteid

Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas. Meie tegevustel on selged eesmärgid. Me tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid. Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötajate tervisest. Meil on 7 kp lisapuhkust. Pakume erialaseid koolitusi ning Sind abistavad innovaatilised IT-lahendused. Igapäevases töös toetavad Sind sõbralikud, abivalmid ning pühendunud kolleegid.

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Rakvere tn 8
Временный
Время приступления к работе
02.01.2019

Срок выдвижения кандидатуры
10.12.2018
Необходимые документы
мотивационное письмо, резюме (CV)
Küllike Oja, personali peaspetsialist, Телефон: 6147491, Э-почта: UjJüeeü@Õzqqzdmm