• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Eesti Töötukassa

Регистрационный код: 74000085

Teenusekonsultant

Рабочие обязанности

Teenusekonsultandi ülesanne on korraldada Eesti Töötukassa teenuste aktiivset osutamist (sh lepingute sõlmimist) ning jälgida teenuste kvaliteeti, analüüsida teenuste mahtusid ja suhelda teenuseosutajatega. Samuti osaleda teenuste tellimises ning nõustada osakonna töötajaid teenuste osutamise võimalustest ja tingimustest.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui Sinu eneseväljendusoskus avaldab muljet, valdad eesti keelt väga hästi nii kõnes kui kirjas, lisaks valdad ühte võõrkeelt suhtlustasandil ning oled uuendusmeelne ja julge algataja, tugev meeskonnatöös ning oskad iseseisvalt oma tööd planeerida ka pingelisel perioodil. Sulle meeldib töötada dokumentidega, oled täpne ja korrektne ning süsteemsus on Sinu tugevus. Sul on varasem kogemus infosüsteemide ja andmebaasidega töötamisel

Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas. Meie tegevustel on selged eesmärgid. Me tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid. Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötajate tervisest. Meil on 7 kp lisapuhkust. Pakume erialaseid koolitusi ning Sind abistavad innovaatilised IT-lahendused. Igapäevases töös toetavad Sind sõbralikud, abivalmid ning pühendunud kolleegid.

Местонахождение места работы
Viljandi maakond, Viljandi linn

Срок выдвижения кандидатуры
22.01.2019
Необходимые документы
мотивационное письмо, резюме (CV)
Kerstin Piik, personali arendusjuht, Телефон: 6147489, Э-почта: UjJüeeü@Õzqqzdmm