Erivajadustega Inimeste Toetusühing Tugiliisu

Регистрационный код: 80136386

Tegevusjuhendaja

täiskasvanud intellektipuudega inimestele Tallinnas

Рабочие обязанности

Otsime oma meeskonda Tegevusjuhendajat intellektipuudega inimestele.
Tegevusjuhendaja töö on väga mitmekesine. Tuleb tegeleda nii dokumentatsiooni, suhtlemisega erinevate asutustega, individuaalse nõustamisega.
Tegevusjuhendaja peamisteks töömeetoditeks on suunamine, juhendamine, toetamine, nõustamine ja võrgustikutöö.
Tegevusjuhendaja toetab intellektipuudega inimeste iseseisvat toimetulekut, töötamist avatud tööturul ning sotsialiseerumist ühiskonda.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
психология
уход за пожилыми людьми и инвалидами
социальные и поведенческие науки
социальная работа и консультирование
педагогика
Сертификаты, свидетельства, дипломы
школьный психолог
социальный педагог
социальный работник
руководитель направления
эрготерапевт
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
e-posti kasutamine, interneti kasutamine, word, excel
Прочие требования
Tööks vajalik kõrgharidus sotsiaaltöös või psühholoogias, eripedagoogikas või Tegevusjuhendaja koolituse läbimist. Eelistame töötajat erinevate huvide ja oskustega.
Tööks on vajalik empaatiavõime, lojaalsus, sõbralikkus, oskus iseseisvalt planeerida oma tööpäeva tegevusi, organiseerimisvõime

Iseseisvalt töötamine, liikuv töö, võimalus paindlikult planeerida oma tööaega, kodukontoris aruannete tegemine, võimalus osaleda projektitöös, viia oma ideed ellu, lisaks tegevusjuhendaja tööle rakendada enda x-faktorit.

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Kakumäe tee 37a, MTÜ Erivajadusega Inimeste Toetusühing Tugiliisu
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата (брутто)
500-900 EUR
Töötasu kokkuleppel vastavalt koormusele
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость

Срок выдвижения кандидатуры
20.11.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Agne Raudmees, juhataja, Телефон: 56671222, Э-почта: ü@kähääq@Jjzäg@ÕzDdmm