Tervisekirjastus OÜ

Регистрационный код: 12868949

Telemarketingi konsultant

Рабочие обязанности

Tervisealaste väljaannete tutvustamine aktiivsel kliendisuhtlusel telefoni teel; müügitellimuste vormistamine. Töö sobib suurepäraselt ka kooli kõrvalt või osalise ajaga pensionile lisa teenimiseks

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
начальный уровень
Прочие требования
Töö on sobilik ka osalise töö otsijatele, kas kooli kõrvalt kui ka pensionäridele. Oled sobiv kandidaat kui oled julge ja sulle meeldib suhelda erinevate inimestega, soovitavalt on sul hea eneseväljendusoskus ja valmisolek oma häälega tööd teha

head tööaega E-R kell 9.00-16:00; võimalust ka paindlikule tööajale: kodus töötamise võimalust; garanteeritud põhi- ja lisatasu, telemarketingialast väljaõpet ja suhtlemisoskuste lihvimist, kaasaegset töökeskonda ning meeldivat kollektiivi. Vajadusel väljaõpet tööpraktika kaudu. Võta julgelt ühendust ning tule proovima!

Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Lossi tn 13, 1. korrus
Число вакантных рабочих мест
3
Заработная плата
Põhipalk + tulemustasu
Полная занятость
E-R 9.00-16.00, võimalik vajadusel ka kodus töötamine

Срок выдвижения кандидатуры
22.11.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Riina Jaanvere, Телефон: 5819 0081, Э-почта: UIkN@yyJgSSkäyzNüTmNdmm