Dive Eesti OÜ

Регистрационный код: 11450019

Testostja

Рабочие обязанности

Meie koostööpartneriteks on erinevad teenindus-, jaekaubandus- ja toitlustusasutused, kus kasutatakse teeninduskvaliteedi mõõtmiseks testostlemise meetodit. Testostlemise käigus tehakse selgeks, millisel määral vastab tegelik teenindustase ettevõtte juhtkonna poolt seatud standarditele. Testostja ülesanne on käituda kui tavapärane klient, kuid jälgida etteantud kriteeriume ning täita selle põhjal küsimustik.
Testsituatsioone viiakse kõige rohkem läbi vahetu külastuse teel, millele järgneb telefoni- ja e-kirja kaudu teeninduse hindamine ning vahel harva kasutatakse ka veebi teel ettevõttega suhtlemist.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Oma kaaskirjas palume vastata, milline on Sinu arvates suurepärane teenindus; samuti märgi, kas omad juhilube

Paindlikku tööaega; huvitavaid tööülesandeid erinevates teenindusvaldkondades; tööalaseid väljakutseid; töötasu vastavalt sooritatud projektide mahule; parimatele igakuine preemia ja põnevad eriprojektid.

Местонахождение места работы
Järva maakond, Paide linn
Число вакантных рабочих мест
3
Заработная плата
Projektitasu (igal projektil oma tasu)
Рабочее время
Частичная занятость
Omal vabal valikul E-P; 08:00-21:00, nii kuidas testitavad asutused avatud on

Testostja sooritab ülesandeid enda valitud piirkonnas/elukohas; me ei kompenseeri sõidukulu; töö on võlaõigusliku lepingu alusel (ei taga ravikindlustust); mõeldud lisateenistuseks põhitöö/kooli kõrvalt; täiendav info ametikoha ülesannete ja töötasu kohta saadetakse kandidaadile e-kirja teel.

Срок выдвижения кандидатуры
29.11.2020
Необходимые документы
сопроводительное письмо, резюме (CV)
Контактное лицо
Värbaja, Э-почта: personal [ä] dive-group [dot] com