• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Muinsuskaitseamet

Регистрационный код: 70000958

Toetuste spetsialist

Muinsuskaitseameti Tallinna või Tartu kontoris

Рабочие обязанности

Muinsuskaitseameti toetuste spetsialist on kolleeg, kes tegeleb kõikide ameti poolt jagatavate toetuste ja hüvitiste administreerimisega. Ta oskab nõu ja jõuga olla abiks taotlejatele kõigis küsimustes, korraldab hindamiskomisjonide tööd, vormistab lepingud ja nendega seotud muud dokumendid, hoolitseb väljamaksete õigeaegsuse eest ja osaleb toetuslepingute alusel tehtud tööde järelevalves kuluaruandlust kontrollides.

Tööle võib asuda nii Muinsuskaitseameti Tallinna kui Tartu kontoris.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
русский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Kandideerimise eeldused:
Kõrgharidus.
Avaliku sektoriga seotud õigusalase regulatsiooni tundmine.
Suurepärane ajaplaneerimise oskus ja pingetaluvus kiiretel perioodidel.
Soovitavalt varasem töökogemust avalikus sektoris kodanike taotlustele vastamisel.
Täpsus ja korrektsus.
Arenenud arvutamisoskus ja andmete analüüsivõime.
Koostöövõime.
Inglise oskus suhtlustasandil, soovituslik ka vene keele oskus.
Huvi kultuuripärandi vastu

Huvitavat ja vastutusrikast tööd kultuuripärandi valdkonnas.
Kaasaegset töökeskkonda.
Paindlikke töötingimusi.
35 kalendripäeva puhkust.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pikk tn 2
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Rüütli tn 17
1
Заработная плата (брутто)
1300 EUR

Avaldus ja CV palume esitada digitaalselt allkirjastatuna hiljemalt 12. veebruar 2019 e-posti teel aadressile info@muinsuskaitseamet.ee

Срок выдвижения кандидатуры
12.02.2019
Необходимые документы
резюме (CV), сопроводительное письмо
Merlin Peever, kantselei juhataja- personalijuht, Телефон: 6403050, Э-почта: äTZeJg@äTq@qÕzäüqmzgmüdmm