• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Hestia Hotel Laulasmaa Spa (Baltic Beach Holding OÜ)

Регистрационный код: 12080955

Toitlustusteenindaja

Majutuse võimalus!

Рабочие обязанности

Sinu töö sisuks on kaasaegse ja avara interjööriga, kauni merevaatega, külastajate poolt tunnustatud ning auhinnatud a la carte restorani Wicca ja Resto Verde külastajate kõrgetasemeline, viisakas ja sõbralik teenindamine.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
английский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
начальный уровень
E-posti kasutamine, interneti kasutamine
Прочие требования
Oled sobiv kandidaat, kui oled hea suhtlemisoskusega ning soovid pakkuda kvaliteetset ja professionaalset klienditeenindust; oled täpne, aus, lojaalne, paindlik ja valmis töötama meeskonnas

Tööd toetavas ja sõbralikus kollektiivis, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, ööbimisvõimalusi tööpäevadel, vee- ja saunakeskuse kasutamise võimalust ning palju teisi oma töötaja soodustusi.

Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju vald, Laulasmaa küla, Puhkekodu tee 4
Полная занятость
Работа по сменам
Да

Pakume töötajatele ka majutusvõimalust, mistõttu ootame inimesi kandideerima üle Eesti.
Lisainfo: telefon 5696 6107, e-post restoran.wicca@hestiahotels.ee, aadress Puhkekodu tee 4, Laulasmaa küla, Lääne-Harju vald.

Срок выдвижения кандидатуры
11.10.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
toitlustusjuht, Телефон: +372 5696 6107, Э-почта: NmqüeNzTdVäUUzJfmqüäzfeümhqdmm