Pärnu Haldusteenused

Регистрационный код: 75038471

Töödejuhataja-heakorratööline (Paikusele)

Рабочие обязанности

Heakorratööde ning maastikuhooldustööde tegemine vastavalt aastaajale Pärnu linnas ja osavaldade territooriumil. Väiksemahuliste remonttööde teostamine vastavalt vajadusele Pärnu linnas ja osavaldade territooriumil. Tegemist on füüsilise tööga ja töötaja töötab välitingimustes igal aastaajal. Põhiline tööpiirkond on Paikuse osavald. Kaastööliste juhendamine, tööde teostamise organiseerimine, aruandlus.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
эстонский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Vajalik eelnev kogemus inimeste juhendamisel, vene ja inglise keele oskus tuleb kasuks. Peaks omama varasemaid kokkupuuteid heakorratöödega. CV-d saates lisada märgusõna "Töödejuhataja"

Со своей стороны предлагаем

Töövahendid, riided. Lisakoolitused. Tööauto.

Местонахождение места работы
Pärnu maakond, Pärnu linn, Paikuse alev
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn Pärnu linn
1
Заработная плата (брутто)
900-1000 EUR
Töötamise kellaajad vastavalt vajadusele ja kokkuleppele; tavaoludes E-R 08.00-17.00.

Tegemist on füüsilise tööga ja töötaja töötab välitingimustes igal aastaajal.

Срок выдвижения кандидатуры
14.04.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Riho Lääts, Asutuse esindusõiguslik isik, Э-почта: NäfedhzzüqJfzhD@qümmT@qmDdmm