• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Eesti Töötukassa

Регистрационный код: 74000085

Tööharjutuse juhendaja

Рабочие обязанности

Tööharjutus on teenus, mida pakume inimestele, kes on pikalt tööturult eemal olnud või kellel puudub töökogemus. Teenuse käigus osalevad kliendid grupitöödel, kohtuvad tööandjatega ning osalevad praktilistes tegevustes. Tööharjutuse teenuse eesmärk on tõsta inimeste eneseusku, saada uusi teadmisi ja oskusi, sh sotsiaalseid oskusi ning et praktiliste tegevuste kaudu tekiks uuesti tööharjumus.
Juhendaja roll on läbi viia tööharjutuse teenust ajavahemikul juuni - juuli 2021.
Rohkem infot leiab kandideerimislingi kaudu.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
бакалавриат
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
e-posti kasutamine, kontoritarkvara
Прочие требования
Meile meeldiks, kui Sul on varasem kogemus täiskasvanute juhendamisel, koolitamisel

Sõlmime sobiva juhendajaga teenuse osutamiseks töövõtulepingu ning tasu makstakse vastavalt teenuse osutamise päevadele.

Местонахождение места работы
Viljandi maakond
Рабочее время
Частичная занятость (6h päevas)
Tööharjutuse teenus on töötukassa klientidele. Teenusel osaleb 6-10 inimest.

Teenus kestab 40 tööpäeva ja on planeeritud ajavahemikule 01.06 - 30.07.2021 (22.-27.06. teenust ei toimu).

Teenuse osutamine toimub tööpäevadel E - R ajavahemikul 8.00 - 14.00, 6 tundi päevas.

Tööharjutuse teenust viiakse läbi eesti keeles.
Временный
2 kuud
Время приступления к работе
июнь 2021

Hea kandidaat, palun kandideeri alloleva lingi kaudu.

Срок выдвижения кандидатуры
26.05.2021
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Kerstin Piik, Personali arendusjuht, Телефон: 5346 3038, Э-почта: Kerstin [dot] Piik [ä] tootukassa [dot] ee
Ссылка на среду выдвижения кандидатур