• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tallinna Vangla

Регистрационный код: 70001113

Tööhõive spetsialist

Finants- ja majandusosakond

Рабочие обязанности

Töökoha põhieesmärgiks on kinnipeetavate isikute tööhõive korraldamine ning tööandjatega suhtlemine.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
SOBIVALT KANDIDAADILT EELDAME:
• ausust ning laitmatut tausta
• vähemalt keskharidust
• eesti keele oskust kõrgtasemel (C1)
• head suhtlemisoskust ning positiivset suhtumist oma töösse
• väga head arvutioskust, sh tööks vajalike teksti- ja tabelitöötlusprogrammide, andmekogude kasutamise oskust
• pingetaluvust, orienteeritust meeskonnatööle

KASUKS TULEB:
• teadmised dokumendihaldusest
• vangistust reguleerivate õigusaktide tundmine

Со своей стороны предлагаем

• töötasu 1000 eurot kuus (bruto)
• väljaõpet kohapeal
• toetavat ja sõbralikku meeskonda
• kindlat töökohta riigiasutuses
• 35 päeva puhkust
• haiguspäevade hüvitamist alates teisest haiguspäevast

Местонахождение места работы
Harju maakond, Rae vald, Soodevahe küla, Linnaaru tee 5
1
Заработная плата (брутто)
1000 EUR

CV ja põhjalik motivatsioonikiri palume saata märksõnaga “FMO SPETSIALIST” Tallinna Vangla aadressil Linnaaru tee 5, Rae vald, Soodevahe küla, 75322 või e-posti aadressile talv.cv@just.ee.
Lisainfot küsi julgelt mobiil: 56616720 või tel: 6127532

Срок выдвижения кандидатуры
27.11.2019
Teele Elvest, Personali valdkonna peaspetsialist, Телефон: 612 7620, Э-почта: ümmhmdmhjmqüJO@qüdmm