• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tööinspektsioon

Регистрационный код: 70001969

Tööinspektor

Рабочие обязанности

Pakume tööd tööinspektorile, kelle peamiseks kontrollimise suunaks on tootmis- ja tööstusettevõted.
Tööinspektori põhiülesanne on teostada riiklikku järelevalvet tööohutust reguleerivate õigusaktide täitmise üle töökeskkonnas ning kohaldada riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses. Vajadusel viia läbi kohtuvälise menetlejana ka väärteomenetlusi seaduses ettenähtud juhtudel ja korras.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 3 лет
Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
русский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame oma meeskonda tootmis- ja tööstusvaldkonda hästi tundvat spetsialisti, kellel on huvi tööohutuse valdkonna vastu ning kes on valmis aitama kaasa töökeskkonna ohutuks muutmisele ja tööelu kvaliteedi tõstmisele. Kandideeri meile tööinspektoriks, kui Sul on kõrg- või kutseharidus inseneriteadustes, tehnoloogias vms ja vähemalt 3. aastane töökogemus tootmis- ja/või tööstusvaldkonnas ning eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus vähemalt kesktasemel.
Tööinspektori töö tulemuslikuks täitmiseks peaks Sul olema hea läbirääkimisoskus ja enesekindlus ning positiivne ellusuhtumine; tulemustele orienteeritud töösse suhtumine. B-kategooria juhiluba ja sõiduki juhtimisoskus on samuti möödapääsmatu

Tööinspektsioon pakub Sulle võimalust teha tänuväärset, huvitavat ja mitmekesist tööd.
Tööle on võimalik asuda Tööinspektsiooni Haapsalu kontoris. Tööga kaasnevad erinevad täiendkoolitused ja 35-päevane puhkus.

Местонахождение места работы
Lääne maakond, Haapsalu linn
1
Заработная плата (брутто)
1037-1220 EUR
Põhipalk alates 1037 eurost (katseajal) kuni 1220 euroni kuus.

Kandideerimiseks ootame motivatsioonikirja koos kinnitusega, et puuduvad avaliku teenistuse seaduse § 15 loetletud asjaolud, mis välistaksid ametniku teenistusse võtmise ja elulookirjeldust.
Dokumendid palume saata hiljemalt 1. detsembriks 2019 e-posti aadressile konkursid@ti.ee digitaalselt allkirjastatuna märgusõnaga „tööinspektor“.
Lisainfo: personalispetsialistilt telefonil 5623 0228 või kirjutades evelin.uustal@ti.ee. Tööalastele küsimustele vastab Mariko Vahula telefonil 5855 9030 või kirjutades mariko.vahula@ti.ee.
Värbamisprotsessis võime Teie kohta koguda täiendavat teavet avalikest allikatest. Teil on õigus saadud teabega tutvuda ja esitada omapoolsed selgitused- vastuväited.
Teie poolt esitatud andmed on juurdepääsupiiranguga info, millele on värbamisprotsessis juurdepääsuõigus vaid Tööinspektsiooni personalispetsialistil, kes edastab Teie tööle kandideerimise info kandideeritava ametikoha struktuurüksuse (osakonna) juhile.

Срок выдвижения кандидатуры
01.12.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Evelin Uustal, personalispetsialist, Э-почта: mjmhäTd@@qüzhJüädmm