• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Osaühing MANPOWER

Регистрационный код: 11052968

Tootmistööline

Рабочие обязанности

Spoonist kõrgekvaliteedilise vineeri valmistamine.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
Töö eeldab head füüsilist vormi, eesti keele oskust suhtlustasemel ning arvuti kasutamise oskust baastasemel

Pikaajalise ja sujuva koostöö kindlustamiseks pakume Sulle tööalast väljaõpet, huvitavat tööd, arenguvõimalusi, kaasaegseid töötingimusi ja - vahendeid, ohutut töökeskkonda ning konkurentsivõimelist palka. Võimalusel pakume Pärnu linnast väljaspool elavatele töötajatele transporti ning väljaspool Pärnu maakonda elavatele töötajatele ka majutust.

Местонахождение места работы
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kase tn 17
Число вакантных рабочих мест
15
Töö toimub 8-tunniste vahetustega vastavalt graafikule ning sisaldab ka öövahetusi.
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Lisainfo ja kandideerimine läbi Manpoweri kodulehe www.manpower.ee. Vaata ka www.metsawood.ee.

Срок выдвижения кандидатуры
18.03.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
HR Partner, Телефон: 6306500, Э-почта: ÕzTDäDmmNäJgzTyeVmNdmm