• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

OÜ Balti Spoon http://www.baltispoon.ee

Tootmistööline

Рабочие обязанности

Spooni pikkusesse ja laiusesse lõikamine ning spoonilehtede spoonisärkideks kokku liimimine.

Требования к кандидату

Прочие требования
Kohusetundlik, täpne, kiire taip ja hea tervis. Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil

Püsivat tööd, häid töötingimusi, väljaõpet ja väärilist töötasu ning igapäevast lõunasööki.
Tasuta transporti Kuusalust, Loksalt ja Tapalt, Tallinnast Lasnamäelt ja Maardust.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Kuusalu vald, Kupu küla, Balti Spoon
Число вакантных рабочих мест
2
Töö toimub vahetustega: 06:45-15:15; 15:15-23:45 ja 23:45-06:45
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Kupu küla asub Tallinnast 40 km Rakvere poole, sellega peab kandideerija arvestama.
Pakume tasuta transporti Kuusalust, Loksalt ja Tapalt, Tallinnast Lasnamäelt ja Maardust.

Срок выдвижения кандидатуры
31.01.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
personalispetsialist, Телефон: 6712476, Э-почта: ymNqeTzhJ3zhüäqyeeTdmm