AS E-Piim Tootmine

Регистрационный код: 12131598

Tootmistööline

juustupakkija

Рабочие обязанности

Peamine ülesanne hõlmab juustupakendamise protsessi eri tööetappe.

Требования к кандидату

Прочие требования
Töö on intensiivne ja järjepidev. Eeldab head füüsilist vormi ning valmisolekut aktiivseks ning toetavaks meeskonnatööks.

Meie meeskonda sobid, kui oled oma töös kohusetundlik, usaldusväärne ja oskad hoida puhtust.

Teeme tööd kahes vahetuses, loodame, et see sobib ka Sulle

Со своей стороны предлагаем

Vajadusel pakume majutust, väljaõpet koha peal.

Местонахождение места работы
Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Välja tn 4
Число вакантных рабочих мест
4
Заработная плата (брутто)
700-1200 EUR
Tööandja maksab õhtuste töötundide eest lisaks 10% tunnihinnast ja öötundide eest 50% tunnihinnast.
Полная занятость
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
10.12.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Siiri Tammiste, Raamatupidaja, Телефон: +3725229857, Э-почта: qääNädüzggäqümJmyäägdmm