• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Eesti Töötukassa

Регистрационный код: 74000085

Töövahenduskonsultant

Рабочие обязанности

Töövahenduskonsultant võtab kliente töötukassas arvele ning on seetõttu töötukassas enamasti ka esmane kontakt inimese jaoks. Ta võtab vastu töötuna registreerimise ja töötushüvitiste avaldusi. Tema ülesandeks on aidata kliendil teha oma soovide, kogemustega ja tööturu võimalustega kooskõlas olevaid töövalikuid..
Samuti jagab ta vajalikku infot tööturuolukorra pakkumiste ja toetavate teenuste kohta ning aitab planeerida samme sobiva töö leidmiseks.

Töövahenduskonsultandi töö on vaheldusrikas tänu suhtlusele väga erinevate inimestega ning pakub rõõmu teadmisest, et on võimalik neile toeks olla.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 2 лет
Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui
- Sulle meeldib suhelda ning Sa oskad märgata ja mõista inimeste vajadusi;
- Sul on silma detailidele, kuid näed asju ka suures pildis;
- Sa oskad oma aega planeerida ja tõhusalt kasutada;
- Sa tunned end enesekindlalt arvuti kasutamisel.

Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas. Meie tegevustel on selged eesmärgid, tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid. Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötajate tervisest. Meil on 7 kalendripäeva lisapuhkust. Pakume uue töötaja koolitusprogrammi ning tööalaseid täiendkoolitusi. Igapäevases töös toetavad Sind innovaatilised IT lahendused ja sõbralikud, abivalmid ning pühendunud kolleegid.

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Narva linn
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата (брутто)
1100 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
19.02.2020
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Kerstin Piik, personali arendusjuht, Э-почта: UjJüeeü@Õzqqzdmm