Название предприятия
Selver AS
Регистрационный код
10379733
Сайт

Transporttööline

Suurejõe Selveris

Рабочие обязанности

Kaubaaluste (euroaluste) transportimine laoruumist kaupluse müügisaali (roklaga); kaupade ladustamine ja komplekteerimine; kaupade väljapanek müügisaalis; klientide teenindamine (nõustamine ja suunamine müügisaalis).

Garanteeritud stabiilset sissetulekut; väljaõpet kohapeal; toetavaid kolleege; tasuta koolitusi; soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi; hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone; võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования

Vanust vähemalt 18 aastat (ülemist vanusepiiri ei ole); soov ja tahe töötada klienditeeninduse valdkonnas; kohusetunne, viisakus, ausus ja füüsiline vastupidavus

Местонахождение места работы
Pärnu maakond, Pärnu linn
Число рабочих мест
1
Заработная плата (брутто)
500-700 EUR
töö paindliku graafiku alusel; võimalusel pakume töötamist osalise tööajaga
Работа по сменам
Нет
Срок выдвижения кандидатуры
23.02.2018

Kui soovid Selverisse tööle tulla, siis palun saada enda CV e-maili aadressile personal@selver.ee, kandideeri läbi CV Keskuse või CV-Online tööportaali või läbi e-Töötukassa. Kandideerida saad ka kodulehel www.selver.ee/vabad-ametikohad või täites ankeedi kaupluse infoletis. Lisainfo telefonil 667 3785, 5343 5337, personalispetsialist Kristi Aasa.

Необходимые документы
резюме (CV)

Контактное лицо

Kristi Aasa, Volitatud isik
Телефон: 6673785; Э-почта: personal@selver.ee