• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Osaühing Borealis Holding

Регистрационный код: 11100242

Transporttööline - autojuht

Võimalik ka osakoormusega töö

Рабочие обязанности

Meie missioon on tõsta inimeste elukvaliteeti ja tervelt elatud aastate arvu. Sinu peamine ülesanne on massaažitoolide transport, ülesseadmine ja klientide juhendamine lähtuvalt nende küsimustest ja toote spetsifikatsioonist.

Vahel tuleb ette ka lihtsama kauba transport vastavalt vajadusele. Transport toimub üle Eesti ning paar korda kuus on võimalikud päevased sõidud Riiga.

Sinu ülesanne on jälgida auto puhtust ja tagada ettevõtte teenuse kvaliteet.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
английский - желательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Kui oled huvitatud liikuvast tööst klienditeeninduse valdkonnas ning omad juhilube, oled hea pingetaluvuse, positiivse ellusuhtumise, suurepärase orienteerumistajuga, kohusetundlik ja koostöövalmis julge suhtleja, pakume Sulle võimalust viimase miili logistikuna kaasa lüüa meie päev-päevalt arenevas ettevõtmises.

Ootame enda kollektiivi inimest, kes soovib anda panuse Borealise missiooni - olla teenäitaja tervislike valikute tegemisel ja aidata kaasa inimeste elukvaliteedi parandamisele

Samastud meiega kui Sa oled avatud, naudid viisakat suhtlemist ja koostööd;
Oled kohusetundlik, täpne ja aus - neid omadusi me väärtustame;
Oled korrektne, süsteemne ja iseseisev ning ei karda probleemide lahendamist;
Oluline on ka vene keele oskus suhtlustasandil;
Kasuks võib tulla hea füüsiline vorm

Lisaks konkurentsivõimelisele palgale pakume Sulle suurepäraseid töötingimusi kaasaegses töökeskkonnas, arenguvõimalusi ja eneseteostust ning professionaalset meeskonda ja meeldivat kollektiivi toetamaks nii sisselamisel kui igapäevatöös. Meiega koos saad osa lahedatest meeskonnaüritustest ja oled Borealise visiitkaart meie klientuuri viimase miili teenindamisel.

Hoolitseme Sinu väljaõppe eest, meie töögraafik on paindlik ja innuka tegutsemise korral on võimalik teenida lisatasu ning saada osa ettevõtte sisestest boonustest.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 25
1
Заработная плата (брутто)
800-1200 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
09.11.2020
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Maia Voites, klienditeenindusjuht, Телефон: +37256252411, Э-почта: maia [ä] borealis [dot] ee