• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Pärnu Sotsiaalkeskus

Регистрационный код: 77000045

Tugiisik

Рабочие обязанности

Tugiisiku teenuse osutamine toimetulekuraskustes lastega peredele sh: teenuse saaja juhendamine ja jõustamine lapse(te) kasvatamisel; koostöö tegemine teenuse saajaga tema toimetulekut piiravatele probleemidele lahenduste leidmiseks; informatsiooni kogumine, analüüsimine ja vahendamine teistele asjasse puutuvatele asutuse töötajatele ning spetsialistidele, eesmärgiga parandada tugiisiku teenust saava perekonna heaolu ja toimetulekuvõimet; teenuse saajale sotsiaalteenuste ja -toetuste tutvustamine, vajadusel suunamine teiste spetsialistide poole ning vajadusel asjaajamisprotseduuride algatamine ja elluviimise juhendamine.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
средне-специальное образование
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
E-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara
Прочие требования
Kandidaat peab olema läbinud tugiisiku koolituse.
Soovitavalt eelnev analoogne töökogemus või kokkupuude erivajadustega inimestega ja toimetulekuraskustes peredega.
Kasuks tuleb sotsiaaltöö kutseetika põhialuste ja valdkonna seadusandluse tundmine; klienditöö põhialuste tundmine; võimekus teha koostööd, hea suhtlemisoskus ja algatusvõime; korrektsus ja täpsus; pingetaluvus

Tööd toimivas meeskonnas, kvaliteedile ning tulemuslikkusele suunatult töötavas sotsiaalasutuses.

Местонахождение места работы
Pärnu maakond, Pärnu linn, Paikuse alev
1
Заработная плата (брутто)
200 EUR
Osakoormusega brutotasu, koormus 0,25.
Рабочее время
Частичная занятость (0,25)
Töökoormus 10 tundi nädalas.

Срок выдвижения кандидатуры
15.04.2019
Необходимые документы
мотивационное письмо, резюме (CV)
Heli Kallasmaa, Телефон: 5123701, Э-почта: O@fzüzOzJqeüqäzzhdmm