Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskus

Регистрационный код: 75035737

Tugiisik

Tugiisik- 9 aastasele poisile

Рабочие обязанности

9- aastane ATH diagnoosiga poiss vajab tugiisikut. Tugiisiku abi ja toetust on vaja tähelepanu koondamises, tugevate tunnetega ning ärevate olukordadega toime tulemises. Tugiisikut on vaja väljaspool haridusasutus: sotsiaalsete suhete loomisel, säilitamisel ning vaba aja veetmisel.
Tugiisikult ootame positiivset ja rahulikku ellusuhtumist; kannatlikkust ning valmisolekut toetada erivajadusega last

Требования к кандидату

эстонский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Прочие требования
Tugiisik:
peab olema vähemalt täisealine;
esitama tööandjale isiku enda karistusregistri väljavõtte;
ei tohi olla lapse ema, isa, vanaema, vanaisa;
ei tohi elada alaliselt või püsivalt samas eluruumis lapsega

Toredat ja toetavat perekonda, kes on lapse juhendamisel toeks ja abiks.

Местонахождение места работы
Pärnu maakond, Pärnu linn, Paikuse alev
1
Заработная плата
töötasu suurus sõltub igakuiselt osutatud teenuse mahust ning teenuse jaoks eraldatud rahastusest. Täpsem teenuse pakkumise aeg fikseeritakse teenustundide tabelis.
Рабочее время
Частичная занятость
Tugiisikuteenust osutatakse üksnes päevasel ajal, kui laps vajab üldjuhul kõige enam juhendamist, abistamist ja toetust. Päevaseks ajaks loetakse aega alates kella 7.00 hommikul kuni 21.00 õhtul.
Временный
kokkuleppel

Kandideerimiseks ja lisainfo saamiseks palume pöörduda: telefon 5556 8371; e-mail: triinumi@hotmail.com.

Срок выдвижения кандидатуры
06.03.2020
Контактное лицо
sekretär-personalitöötaja, Э-почта: äTZeJyzNT@ü@käÕmqÕ@qdm@