• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

LENNUBAAS (Kaitsevägi)

Регистрационный код: 70008641

Tuletõrjuja-autojuht

Рабочие обязанности

Teostab tulekustutus-, otsingu- ja päästetöid.
Hoiab korras tulekustutus- ja päästetehnikat ning vahendeid.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Водительские права
C, B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Oled Eesti kodanik ja kaitseväekohustuslane (meessoost isikutel läbitud ajateenistus).
Omad vähemalt keskharidust.
Omad allohvitseri I taseme sõjaväelist haridust, auaste vähemalt nooremseersant (selle puudumisel väljaõpe kohapeal) .
Oskad eesti keelt C1 tasemel ja inglise keelt B1 tasemel https://vk.kra.ee/tegevteenistus/eesti-keele-oskus/.
Vastad tegevväelase tervisenõuetele (https://vk.kra.ee/tegevteenistus/kaitsevae-arstlik-komisjon/ ).
Vastad füüsilise ettevalmistuse nõuetele (https://vk.kra.ee/tegevteenistus/fuusiline-ettevalmistus/ ).
Omad tehnilist taipu, suudad töötada pingelises olukorras kiirelt ja kindlalt.

Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse § 413 - 4110 (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru).
Kasuks tuleb:
CE- kategooria sõiduki juhtimisõigus.
Tuletõrje- ja päästealane kutseharidus

Со своей стороны предлагаем

Stabiilset ja kindlat sissetulekut.
Rahvusvahelist töökeskkonda esimesel võimalusel.
Põhipuhkust 35 päeva aastas.
Sportimisvõimalusi.
Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist.
Tasuta transporti suunal Tallinn-Ämari-Tallinn

Местонахождение места работы
Harju maakond, Ämari
1
Заработная плата (брутто)
1200-1300 EUR
Полная занятость
Täistööaeg graafiku alusel vahetustega töö (24H)

LENNUBAAS
Lennubaas on 1997. aastal loodud õhuväe koosseisu kuuluv taktikaline üksus. Tänu tipptehnoloogilisele varustusele on Ämari lennubaas moodsaim Baltimaades ja saab vastu võtta suuremõõdulisi sõjaväe- ja tsiviillennukeid. Lennubaas teeb aktiivset koostööd liitlasvägedega ja osaleb rahvusvahelistel sõjalistel õppustel.

Срок выдвижения кандидатуры
16.03.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Andrus Kahr, volitatud isik, Телефон: 5300 7101, Э-почта: zTDN@qdÕzfNJÕNzdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур