• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Wösel (Öselwise OÜ)

Регистрационный код: 14312737

Turunduse- ja müügispetsialist

Рабочие обязанности

• Ettevõtte turunduse, sh sotsiaalmeediaturunduse planeerimine ning ellu viimine.
• Uute müügikanalite leidmine ja olemasolevate täiustamine.
• Turundusega seotud tekstide koostamine
• Fotopanga haldus ja täiendamine.
• Turunduse disainilahendused.
• E-poe haldus (vajadusel väljaõpe kohapeal)

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
общее среднее образование
английский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootused kandidaadile:
• Omad eelnevat turunduse- ja müügitöökogemust, sh omad sotsiaalmeediaturunduse alast kogemust ning oskad analüüsida oma tööd;
• Oskad leida ägedaid viise, kuidas sotsiaalmeediasisu luua ning jääda silma tihedas konkurentsis;
• Tead juba, kuidas sotsiaalmeedia platvormid toimivad ning mida peaks tegema, et bränd oleks seal hästi esindatud
• Omad nägemust, kuidas Wöseli tooted kauplustes edasimüüjate juures esile tuleksid.
• Omad head silma ja/või baasteadmisi turundusdisainist ning saad vajadusel lihtsa disaini tehtud Canva.com-is või muu sarnase programmiga.
• Valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas.
• Oled iseseisev, täpne ning motiveeritud.

Со своей стороны предлагаем

Inspireerivat ja motiveerivat kollektiivi
Võimalust mõelda ja öelda kaasa ettevõtte arengutesse ning areneda koos meiega
Konkurentsivõimelist töötasu
Täistööaeg
Töökoht asub Kuressaares, tööiseloomust tulenevalt võimalik ka kodukontor.

Местонахождение места работы
Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Lossi tn 5
Vastavalt tööülesannetele on võimalik kasutada kodukontori võimalust

Palume CV ja motivatsioonikiri saata 30. septembriks e-posti aadressile katrin [ä] wosel [dot] ee
Kontaktisik: Katrin Sepp

Срок выдвижения кандидатуры
30.09.2021
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Katrin Sepp, Juhatuse liige, Э-почта: katrin [ä] wosel [dot] ee

Знаете ли вы, что при поддержке кассы по безработице у части работающих людей есть возможность приобрести новые навыки?