• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

AS G4S Eesti

Регистрационный код: 10022095

Turvatöötaja

Рабочие обязанности

Turvatöötajana on Sinu ülesanne ringkäikude tegemine hoones ja selle territooriumil, korra jälgimine ja tagamine ametipääslas, häiretele reageerimine.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
эстонский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
Tunned huvi turvavaldkonna vastu; oled vähemalt 19-aastane ja kohtulikult karistamata; räägid eesti keelt suhtlustasemel; vastad turvatöötaja tervisenõuetele

Ausaid töösuhteid (õigeaegseid palgamakseid, vastavalt seadusele ületundide ja riigipühadel töötamise tasustamist);
tööks vajalikke praktilisi erialakoolitusi;
sportimisvõimalusi läbi G4S Spordiklubi;
võimalust arenguks ja ettevõttesiseseks edasiliikumiseks;
värbamispreemiat 130 eurot.

Местонахождение места работы
Rapla maakond, Kohila vald, Kohila alev, Jõe tn 21
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата
3.30 € /tunnis bruto
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Lisainfo saamiseks võid tulla ka meie värbamiskeskusesse aadressil Paldiski mnt 80 või helistada telefonil 6511 787 või 13322; oleme avatud tööpäeviti 9.00 -17.00.

Срок выдвижения кандидатуры
31.08.2018
Необходимые документы
резюме (CV)
Värbamisspetsialist, Телефон: 6511787, Э-почта: ymNqeTzhJmmdkPqdUeg