VKN Ehitusgrupp OÜ

Регистрационный код: 14654656

Üldehitaja

Рабочие обязанности

Üldehitustööd

Требования к кандидату

Прочие требования
Ootame oma tiimi kohusetundlikke inimesi, kellel on varasem ehitusalane töökogemus ja oskused. Soovituslik on juhilubade olemasolu

Со своей стороны предлагаем

Boonustasud objektide eduka lõpu korral;
soovi korral töötamise võimalust ka välismaal;
brigaadiauto;
töövahendid

Местонахождение места работы
Jõgeva maakond, Objektid üle Jõgevamaa ja Tartumaa
Tartu maakond, Töö toimub Jõgeva- ja Tartumaal
Число вакантных рабочих мест
5
Заработная плата
Töötasu objektipõhiselt kas tüki-või tunnitöö alusel
Полная занятость
E-R 8-17, vajadusel ka nädalavahetuseti
Временный
Peale edukat katseaja sooritamist sõlmitakse tähtajalised lepingud

Срок выдвижения кандидатуры
15.10.2019
Необходимые документы
другое
Sobiv kandidaat võtab ühendust telefoni teel
Vitali Penkov, Juhatuse liige, Телефон: 5693 6468, Э-почта: jÕTkN@yyJkgzähdUeg