Viru Vangla

Регистрационный код: 70008144

Valvur (tugevdatud järelevalve)

Teine üksus

Рабочие обязанности

Teise üksuse põhiülesanne on korraldada tugevdatud järelevalvet kinnipeetavate üle ning vangistuse täideviimine, suunates kinnipeetavaid õiguskuulekale käitumisele ja tagada õiguskorra kaitsmine.

Valvuri peamised ülesanded on tagada kinnipeetavate isikute järelevalve ja õiguskuulekale teele suunamine ning seadustega kehtestatud kinnipidamistingimuste nõuetekohane täitmine.

Требования к кандидату

Уровень образования
средне-специальное образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
OLED SOBIV KANDIDAAT, KUI:
• oled omandanud sisekaitsehariduse (vanglaametniku või politseiniku kutse- või kõrgharidus)
• oskad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel
• oled heas füüsilises vormis
• oled aus, kindlameelne ja hea pingetaluvusega
• oled hea suhtlusoskusega ja tahad töötada kinnipeetavatega

KASUKS TULEB:
• vene keele oskus

Со своей стороны предлагаем

• töötasu erialahariduse korral alates 1835-2386 eurot kuus
• 35 päeva põhipuhkust aastas
• haigushüvitist, hambaravi- ja prillide hüvitist
• huvitavat ja arendavat tööd
• karjääri-, arengu- ja koolitusvõimalusi
• võimalust liituda vanglate eriüksusega
• tasuta sportimisvõimalusi (ujula, jõusaal, MMA jne)
• turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата (брутто)
1835-2386 EUR
Полная занятость
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Срок выдвижения кандидатуры
31.12.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
personali peaspetsialist, Телефон: 6637815, Э-почта: jäN@jdUjJO@qüdmm