• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Weekend Eesti OÜ

Регистрационный код: 11687767

Vanem- müügikonsultant

Jõhvi esinduses

Рабочие обязанности

Usaldame Sulle:
- Esinduse igapäevatöö korraldamise ja eesmärkide täitmise;
- Kõrgetasemelise teenindustaseme tagamise;
- Tuntud brändide kaupade vastuvõtmise ja väljapaneku korraldamise.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind oma meeskonda, kui oled:
tähelepanelik ja kiire;
orienteeritud esinduse müügitulemustele;
hea eesti ja vene keele oskusega;
abivalmis ja hooliv klientide suhtes;
valmis õppima ja arenema;
hea suhtlemis- ja koostööoskusega;
huvitatud e-kaubandusest ja soovid osaleda jalatsikaubanduse innovatsioonis.

- Karjäärivõimalusi kiiresti arenevas rahvusvahelises e-kaubandusega tegelevas ettevõttes;
- Sõbralikku kollektiivi ja vaheldusrikast tööd;
- Esinduspoe ja -e-poe klientide nõustamise ja teenindamise
- Paindlikku töögraafikut :
- Motiveerivat ja tulemustest sõltuvat töötasu;
- Ettevõtte soodustusi, ühisüritusi ja soodustingimustel sportimisvõimalusi.

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn
1
Заработная плата (брутто)
900-1200 EUR
Полная занятость
E-L 10-20; P 10-19

Lisainfo telefonil 56214724

Срок выдвижения кандидатуры
21.10.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Erle Jersov, Телефон: 56214724, Э-почта: erle [dot] jersov [ä] weekendshoes [dot] ee

Знаете ли вы, что при поддержке кассы по безработице у части работающих людей есть возможность приобрести новые навыки?