• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

KAITSEVÄE TOETUSE VÄEJUHATUS (Kaitsevägi)

Регистрационный код: 70008641

Vanemkokk

Рабочие обязанности

Toiduainete ettevalmistamine toitlustusgraafikus ettenähtud ajaks, toidu väljastamine ja säilitamine

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
Vähemalt põhiharidus, millele lisandub toitlustusalane ettevalmistus (kutseharidus,
kehtiv tervisetõend;
valmisolek läbida tausta- ja julgeolekukontroll

Со своей стороны предлагаем

- Põhipuhkust 35 päeva aastas
- Vaheldusrikast tööd koos võimalusega end pidevalt erialaselt täiendada
- Uusi ja kaasaegseid töövahendeid
- Võimalust arendada endas juhtimisoskusi

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tööstuse tn 54
1
Заработная плата (брутто)
1000 EUR
Полная занятость
Pikk nädal E,T,R,L,P, lühike nädal K,N.
Tööajad vastavalt graafikule: 4.30-17.00 või 8.00-20:30
Работа по сменам
Да

KAITSEVÄE TOETUSE VÄEJUHATUS
Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

Срок выдвижения кандидатуры
22.12.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Igor Novitski, volitatud isik, Телефон: 5854 4475, Э-почта: äkeNdTejäüqÕäJÕNzdmm