• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Hestia Hotel Europa (OÜ Hotell Euroopa)

Регистрационный код: 11280161

Vanemkokk / vahetusevanem

Hestia Hotel Europa

Рабочие обязанности

Töö sisuks on kõrge kvaliteediga toidu valmistamine, kaupade tellimine, köögimeeskonna töö organiseerimine ja köögi korrashoiu tagamine.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 2 лет
Уровень образования
профессиональное образование без среднего образования
Компьютерная грамотность
начальный уровень
e-posti kasutamine, interneti kasutamine
Прочие требования
Oled sobiv kandidaat, kui Sul on kirg ja siiras huvi kokanduse vastu ning omad varasemat töökogemust kokana. Oled täpne, aus, lojaalne, paindlik, valmis töötama meeskonnas, aga samas oled oma töös iseseisev. Oled valmis töötama graafiku alusel ja alustama oma tööpäeva ka varajastel hommikutundidel

Väärilist ja motiveerivat töötasu, toetavat ja sõbralikku kollektiivi, stabiilset töökohta, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, regulaarseid koolitusi ning oma töötaja soodustusi.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Paadi tn 5
1
Заработная плата (брутто)
900-1000 EUR
Полная занятость
Работа по сменам
Да

Rohkem lisainfot küsi hotelli peakokalt telefonil 669 9775 või e-posti aadressil viktor.slenduhhov@hestiahotels.ee.

Срок выдвижения кандидатуры
15.06.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Laura Hein, Телефон: 622 1886, Э-почта: hz@NzdfmäTJSe@NeZZäUmdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур