• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Viru Vangla

Регистрационный код: 70008144

Vanemvalvur (V üksus)

Viies üksus

Рабочие обязанности

Viienda üksuse põhiülesanne on korraldada kinnipeetavate järelevalvet ja vangistuse täideviimist.

Vanemvalvuri ülesanded on tagada kinnipeetavate isikute järelevalve ja õiguskuulekale teele suunamine ning seadustega kehtestatud kinnipidamistingimuste nõuetekohane täitmine, valvurite juhendamine ja kontroll teenistuse üle.

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
Сфера образования
охрана общественного порядка, аварийно-спасательная служба
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
OOTAME SIND KANDIDEERIMA, KUI:
• oled täisealine Eesti Vabariigi kodanik
• Sul on omandatud sisekaitseharidus (vanglaametniku või politseiniku kutse- ja kõrgharidus)
• oskad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel
• oled heas füüsilises vormis
• oled väga hea enesevalitsemisoskusega, aus ning võimeline töötama pingeolukorras tulemuslikult
• oled väga hea probleemikäsitlus-, eneseväljendus- ja suhtlusoskusega

Со своей стороны предлагаем

• töötasu alates 1865 eurot kuus
• 35 päeva põhipuhkust aastas
• huvitavat ja arendavat tööd
• karjääri-, arengu- ja koolitusvõimalusi
• võimalust liituda vanglate relvastatud üksusega
• haigushüvitist, hambaravi- ja prillide hüvitist
• tasuta sportimisvõimalusi (ujula, jõusaal, MMA jne)
• turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn
1
Заработная плата (брутто)
1865 EUR
Полная занятость
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Срок выдвижения кандидатуры
05.11.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
personali peaspetsialist, Телефон: 6637815, Э-почта: jäN@jdUjJO@qüdmm