• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

OÜ Vindor

Регистрационный код: 11966450

Värviliini operaator

Рабочие обязанности

Tootmisliinide seadistamine ning töös hoidmine;
toorme ja toodangu kvaliteedi kontrollimine jt. jooksvad ülesanded

Требования к кандидату

Прочие требования
Sulle sobib see töö kui sul on hea tehniline taip ja valmisolek meeskonnatööks. Varasem töökogemus puidutööstuses või automaatliinil töötamise kogemus on hea eelis.
Soov õppida ja areneda.
Korrektsus ja kohusetunne.
Tahe teha tööd tootmises

Со своей стороны предлагаем

Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes;
toetavat meeskonda;
motiveerivat töötasu, tootlikkusest sõltuvat lisatasu;
väljaõpet kohapeal;
kaasaegseid töövahendeid;
kollektiivpuhkus suvel ja jõulude ajal.
Ootame endaga liituma edumeelseid ja väljakutsetele avatud inimesi, kellel on soov asjatundlikus meeskonnas saavutada püstitatud eesmärke.
Palgale lisandub mahupreemia kuni 30%!

Местонахождение места работы
Rapla maakond, Kehtna vald, Keava alevik, Koogimäe tee 7
1
Заработная плата
Töö kahes vahetuses esmaspäevast reedeni:
I vahetus - 6.00-14.45; II vahetus -14.45-23.30.
Полная занятость
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
22.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Контактное лицо
personal, Э-почта: äTZeJjäTDeNdmm