• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Keskkonnaamet

Регистрационный код: 70008658

Veespetsialist

Asenduskoht

Рабочие обязанности

Veespetsialisti peamiseks ülesandeks on seista hea meie kalleima loodusvara, milleks on VESI, hea käekäigu eest. Saad kaasa rääkida otstarbeka vee kasutamise ja veereostuse vähendamise teemadel, panustada jõgedes kaladele paremate rändetingimuste loomisel, teha kaastööd keskkonnamõju hindamise ja planeeringute läbivaatamise menetlustes.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
технологии защиты окружающей среды
естественные и точные науки
наука об окружающей среде
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Keskkonnaga seotud kõrgharidus;
kõrgtasemel eesti keele oskus ja vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel;
ametikohal vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus (tekstitöötlus-, tabelarvutus);
hea töövõime, suhtlemisoskus ja pingetaluvus, kohusetunne, korrektsus; analüüsi-, otsustus- ja vastutusvõime;
B-kategooria juhiluba

Со своей стороны предлагаем

Miks tulla tööle Keskkonnaametisse?
Meie trumbiks on meie inimesed! Toetavad ja sõbralikud kolleegid on päriselt ka olemas!
Meid iseloomustavad selged eesmärgid ja kindel palgasüsteem - meie tulemusjuhtimise süsteemi kiidavad teisedki;
tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid, sest kiitust ei ole kunagi liiga palju!
pakume arendavaid koolitusi ja paindlikku tööaega, mis võimaldab paremini ühildada tööd ja vaba aega;
kasutame töö tegemiseks kaasaegset tehnoloogiat ja rakendame ulatuslikult kaugtöö tegemise võimalust;
meie juures saad sa puhata aastas 35 kalendripäeva ning me hoolime oma töötajate tervisest ning toetame tervise edendamist!

Eesti, Vabalt valitud Keskkonnaameti Põhja regiooni kontor, kus parasjagu vaba kohta pakkuda saame, tööpiirkonnaks Põhja regioon
1
Заработная плата (брутто)
990 EUR
Töötasu on 1100 eurot (bruto), katseajal -10%.
Временный
asenduskoht
Время приступления к работе
октябрь 2019

CV koos motivatsioonikirjaga palume saata 22. septembriks e-posti aadressil cv@keskkonnaamet.ee.
Küsimustele vastab meeleldi keskkonnakasutuse juhtivspetsialist Annika Mikomägi +372 5697 0622

Срок выдвижения кандидатуры
22.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Sigrit Mäetagas, personali peaspetsialist , Телефон: 56934626, Э-почта: UjJÕmqÕÕeTTzzgmüdmm