• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

EstVent OÜ

Регистрационный код: 14334986

Ventilatsiooni puhastusspetsialist

Рабочие обязанности

- ventilatsioonisüsteemide kuivpuhastus (torustik, seadmed ja muud süsteemiosad)
- kortermajade ventilatsioonilõõride kuivpuhastus
- köökide ventilatsioonide keemiline pesu (kubud, torustik jms)
- süsteemide hooldus
- objektidele sõitmine Harjumaal, Läänemaal, Raplamaal ja Pärnumaal
- arvestada tuleb ka hiliste või öiste töötundidega.

Требования к кандидату

русский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Водительские права
B категория
Прочие требования
Ootame meeskonda inimest, kes ei pelga füüsilist koormust.
Kasuks tuleb tehniline taip ja varasem töökogemus tehnosüsteemidega. Töö on kohati ebamugav kuid selleks on ette nähud vastavad kaitsevahendid ning spetsiaalsed vahendid ja väljaõpe. Kindlasti on tööpäevi ka nädalavahetusel, öistel tundidel ja kodust eemal ööbimisega ning seetõttu palume sellega arvestada juba eelnevalt

väljaõpet; stabiilset töökohta; töökaitsevahendeid; tööautot meeskonnale; võimalust ettevõttes areneda.

Местонахождение места работы
Lääne maakond
1
Заработная плата (брутто)
910 EUR
Sisaldab tasu öötundide eest.
Töö graafiku alusel vastavalt objektidele. Arvestada tuleb ka öö-tööga. Nädalas 2 vaba päeva

Palume kandideerida läbi töötukassa või saata cv e-mailile info@estvent.ee Lisainfot saab E-R 10:00-17:00 telefonil +372 56 868 384

Срок выдвижения кандидатуры
17.10.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Контактное лицо
Jolana Hiiesalu, Juhatuse liige, Э-почта: äTZeJmqüjmTüdmm