• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Saue Vallavalitsus

Регистрационный код: 77000430

Volikogu assistent

Lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamise ajaks

Рабочие обязанности

Millist eneseteostust Sulle pakume?
- Volikogu istungite ja komisjonide koosolekute tehniline ettevalmistamine – et kõik vajalik koosoleku materjalidest suupisteteni oleks mõnusalt sujuvaks koosolekuks ettevalmistatud.
- Koosolekute selgesõnesõnaline ja korrektne protokollimine.
- Volikogu õigusaktide ja protokollide avalikustamine ning ärakirjade nõuetekohane väljastamine.
- Volikogu esimehe assisteerimine ja nõustamine sätestatud menetlusnormide osas.
- Volikoguliikmete üle arvestuse pidamine, sh töötajate register, kontaktid, sünnipäevade meeles pidamine jm.
- Ühisürituste korraldamises osalemine.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Mis aitab Sul ennast teostada?
- Kõrgharidus, soovitavalt avaliku halduse, asjaajamise või õigusvaldkonnas.
- Kõrgtasemel eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas.
- Oskus orienteeruda valdkonna õigusaktides ja teadmised haldusdokumentidele kehtestatud nõuetest.
- Väga hea suhtlemisoskus, täpsus ja kohusetundlikkus.
- Initsiatiiv ja oskus mõelda kaks sammu ette.
- Valmidus töötada komisjonide nädalal ka õhtuti.
- B kategooria juhiluba

Kasuks tulevad õigusalased teadmised, VexPro ja Volise kasutamise oskused!

Со своей стороны предлагаем

Mis sind meie juures ootab?
- Mõnus avatud ja sõbralik kollektiiv.
- Hubane töökeskkond 2020. aasta parimaks puitehitiseks tituleeritud triangelhoones.
- Just Sinule huvipakkuvad ja motivatsiooni sütitavad koolitused.
- Kümmet tasustatud „jää koju-saa terveks“ päeva, kui keha või vaim vajab turgutust.
- Võimalust teostada kaugtööd ja mitte ainult koroonaajal – tööta vajadusel kodus, kohvikus või suvises pargis.
- Tervise edendamiseks hüvitist (sport, massaaž jms) ja rõõmuks ägedad ühisüritusi.
- Põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Kütise tn 8
Возможность удаленной работы
Временный
ajutiselt äraoleva töötaja asendamine

„Mulle meeldib just Saue Vallavalitsuses töötada, sest siin märgatakse ja hoolitakse ning lisaks töötavad siin super ägedad kolleegid :)“
Marlys, volikogu assistent

Lisainfo: Kirsti Saar, vallasekretär +372 5348 2375
Pakutavale ametikohale kandideerimiseks esita CV, motivatsioonikiri ja palgasoov läbi portaali või e-posti aadressile personal [ä] sauevald [dot] ee

Срок выдвижения кандидатуры
02.05.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Sju Nuuter, personalijuht, Телефон: 59197874, Э-почта: sju [dot] nuuter [ä] sauevald [dot] ee